www.cvonline.hu

Utógondozási munkatárs – Back Office

  • A hirdetés 1273 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát,

munkakörbe.

Feladatok:

  • Jelzálog fedezete mellett nyújtott lakossági jelzáloghitelek utógondozása
  • Támogatott hitelek és támogatások utókezelése a jogszabályok és belső szabályzatok, utasítások alapján
  • Előtörlesztések kezelése és törlési engedélyek elkészítése, ellenőrzése és dokumentálása
  • Kapcsolattartás a fiókhálózattal, hiánypótlások kezelése
  • Napi riportok készítése

Elvárások:

  • 3 év hitelezési tapasztalat
  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Általános probléma és feladatmegoldó képesség
  • Kitartás és átlátó képesség
  • Jó konfliktuskezelési képesség
  • Önállóság
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Szabatos, egyértelmű írásbeli kifejező készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Proaktív szemlélet
  • Terhelhetőség, monotonitástűrés
  • Kiváló együttműködési képesség, csapatjátékos attitűd

A jelentkezők a karrier oldalon való regisztrációval tudnak majd pályázni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő