www.cvonline.hu

Utógondozás - hitelbíráló

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az Operatív divízión belül a Hitelellenőrzés és Utógondozás területre keresünk munkatársat

az alábbi  munkakörbe:

Főbb feladatok

  • Utógondozásra érkező kérelmek bírálata, döntés-előkészítési javaslatok összeállítása
  • Bírálati dokumentumok formai, tartalmi ellenőrzése a jogszabályok és belső szabályzatok, utasítások alapján
  • Társterületektől és fiókhálózatból érkező bírálati kérdések megválaszolása, véleményezése
  • Hatálybaléptetést követő lejelentési teendők társterületek felé (Loan Admin, VD, Jelzálogbank)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves lakossági banki hitelezési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeret
  • Önálló, teljesítményorientált munkavégzés
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség
  • Precizitás, megbízhatóság, jó együttműködési készség
  • Ügyfélorientált és kockázattudatos gondolkodás

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő