www.cvonline.hu

Utility Manager

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.06.05.
Hirdetés azonosító: 939830

Nemzetközi gyártó pertnerünk megbízásából új munkatársat keresünk Utility Manager pozícióba.

Feladatok:

- Közmű rendszerek üzemeltetésének és karbantartásának irányítása
- A zavartalan működés biztosítása (tervezési feladatok, munkaszervezés, alkatrészrendelések, üzembe helyezések, hibák feltárása és elhárítása)
- Új rendszerek megtervezése, kiépítése a gyártási igények figyelembe vételével
- Kapcsolattartés a külsős tanácsadókkal, beszállítókkal, közmű szolgáltatókkal, kivitelezőkkel
- Hatóságokkal való egyeztetés, engedélyek beszerzése
- Beszámolás a vezetők felé, együttműködés a projektekben érintett osztályokkal

Elvárások:

- Gépészmérnök végzettség (épületgépész szakirányú képesítés előnyt jelent)
- Többéves, hasonló pozícióban, nemzetközi gyártó cégnél szerzett tapasztalat (gumi/papír/vegyipar előnyt jelent)
- Aktív, folyékony angol nyelvtudás
- Csőrendszerek ismerete, csövezési ismeretek
- AutoCAD ismerete
- Kiváló problémamegoldó készségek
- Közmű rendszerek üzemeltetésének és karbantartásának ismerete
- Rugalmasság, kreativitás

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszútávú, stabil munkalehetőség
- Nemzetközi, modern környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a