www.cvonline.hu

UTILITY ASSISTANT MANAGER (ÜZEMELTETÉS)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1107546
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Nagy múltra visszatekintő, piacvezető FMCG vállalat, aki hazánkban 3 telephelyen, összesen 1700 főt foglalkoztat.

Szívügyüknek tekintik a magas minőségű élelmiszerek, kozmetikumok és tisztítószerek előállítását, mellyel hozzájárulnak fogyasztóik életminőségének javításához. A vállalatnál dolgozó tapasztalt szakemberek értékteremtő munkájának eredményeként tudják a fenntartható növekedését, valamint márkaépítést biztosítani.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Veszprém

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes juttatási csomag

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Gyári és hűtőházi épületek és az ahhoz tartozó infrastruktúrák karbantartása.
  • Energia blokkok (hűtőgépházak, gőzgenerátor, szennyvíz tisztító, légkompresszor állomás, villamos elosztók) közvetlen felügyelete, karbantartása, irányítása
  • Energia költség folyamatos nyomonkövetése.
  • A gyár külterülete és épületek felügyelete, karbantartása
  • Épület infrasturktúra felügyelete, karbantartása
  • Karbantartási ütemterv készítése
  • Karbantartási költségvetés készítése és nyomonkövetés
  • Energia költségvetés készítése és nyomonkövetés
  • ECO - EPR riport
  • Hulladék gazdálkodás

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú műszaki, preferáltan gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 2-3 év karbantartás, üzemeltetés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Agilis személyiség
  • Jó kommunikációs készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Lean ismeret
  • Hűtéstechnikai ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttasd el a lenti e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya