www.cvonline.hu

ÚTELLENŐR

  • A hirdetés 308 napja lejárt

A Mecsek Autópálya – Üzemeltető Zrt.,
az M6-os koncessziós autópálya
Szekszárd – Bóly – Pécs közötti szakaszának üzemeltetésére alakult külföldi tulajdonú
részvénytársaság
BÁTASZÉKI üzemeltetési központjába keres munkatársakat

ÚTELLENŐR

munkakörbe

Feladat:

  • Az autópálya és a kapcsolódó létesítményeinek útellenőr gépkocsival történő folyamatos ellenőrzése, a rendellenességek jelentése, dokumentálása, felszámolása
  • Együttműködés a vészhelyzeti szervekkel (rendőrség, mentőszolgálat, tűzoltóság, autómentő), szükség esetén munkájuk segítése
  • Az út burkolatára került szennyeződések azonnali eltávolítása, az út biztonságossá tétele

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi) / műszaki szakirány/
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat
  • „C” kategóriás jogosítvány előnyt jelent
  • Felhasználói szintű gyakorlott számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú munkakörnyezet
  • Személyes fejlődés
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Bátaszék

Érdeklődés esetén magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi címre juttassa el.

Személyesen a Bátaszéki Üzemeltetési Központba

Jelentkezési határidő:
2016. szeptember15.

Helyek Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő