www.cvonline.hu

Utazó toborzási és kiválasztási munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1023031

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a Lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Stabil hátterű, nagy múltra visszatekintő, a pénzügyi szolgáltató szektorban működő partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Olyan munkatársat keresünk, aki Pest megyei lakos és nem riad vissza a sok utazással járó munkától!
Feladatok:
  • Toborzási és kiválasztási projektek teljes körű lebonyolítása
  • Potenciális jelöltek felkutatása és megkeresése sok utazással (recruit/research)
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel
  • Hirdetések elkészítése, feladása nyomtatott sajtóban és online felületen
  • Beérkező pályázatok előszűrése, telefonos előszűrések, interjúk lebonyolítása
  • Toborzással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Az új belépő kollégák beléptetési folyamatának támogatása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (HR);
  • Minimum 2 éves toborzás és kiválasztásban szerzett tapasztalat research vagy recruiter pozícióban
  • Saját gépkocsi használata (térítés ellenében)
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Juttatások:
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Alkalmazotti státusz
  • Stabil vállalati háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát nettó bérigény megjelölésével.
Kategória
Humán erőforrás
Régió
Pest