www.cvonline.hu

UTAZÓ SZERVIZ-TECHNIKUS

  • A hirdetés 466 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

munkakörbe, Nyugat-Magyarország régió és külföldi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Túratervben meghatározott javítási és karbantartási feladatok elvégzése Nyugat-Magyarországon és német nyelvterületen,
  • A cég termékeinek beüzemelése.

Elvárások:

  • Elektronikai és/vagy gépészeti középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Német nyelvtudás

Pozíció betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Igényes megjelenés és magas kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Pozitív gondolkodás
  • Szerviz területen szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány
  • Elektronikai tapasztalat
  • Vízkezelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai ismeretek oktatása után változatos, kihívásokkal teli munka,
  • Nemzetközi tapasztalat,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök, jármű és mobiltelefon,
  • Utazások alkalmával szállás és költségtérítés.

Telephely: Dabas

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, küldje el fényképes Önéletrajzát, pozíció és bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Helyek Somogy
Vas
Zala
Külföld
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német