www.cvonline.hu

Utazó Merchandising - polcszervízes

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 973111
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Nemzetközi, üdítőitalokat forgalmazó parnerünk részére keresünk polcszervízes pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Értékesítési képviselővel történő boltellenőrzés
  • Adott élélmiszerboltokban történő árukihelyezés
  • Akciók, nyereményjátékok kihelyezése

Munkaidő: szeptember 21-25. 08:00-16:00 óráig (két nap vállalása kötelező)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Amit kínálunk

  • Bruttó 604 Ft/óra diákbér

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!