www.cvonline.hu

Utazásszervező

  • A hirdetés 621 napja lejárt

 A Russmedia cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a  nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó újonnan alakuló debreceni, nyíregyházi vagy miskolci utazásszervezői divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • utazásszervezői feladatok teljes körű ellátása,
  • önálló termékfejlesztés.

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • utazásszervezői végzettség 2-3 év gyakorlattal vagy,
  • 10 éves utazásszervezői tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás,
  • államilag elismert, középfokú nyelvvizsga bármilyen idegen nyelvből,
  • önálló-, precíz-, lelkiismeretes munkavégzés, rugalmas és kreatív problémamegoldás, ügyfélorientált szemlélet.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • változatos, izgalmas munka,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • versenyképes fizetés.

Munkakezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Nyíregyháza vagy Miskolc, a nyertes pályázó lakóhelye szerint.

  • fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol