www.cvonline.hu

Utazásszervező

  • A hirdetés 597 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó debreceni, nyíregyházi vagy miskolci divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • utazásszervezői feladatok teljes körű ellátása
  • önálló termékfejlesztés

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • utazásszervezői végzettség 2-3 év gyakorlattal vagy
  • 10 éves utazásszervezői tapsztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló-, precíz-, lelkiismeretes munkavégzés, rugalmas és kreatív problémamegoldás, ügyfélorientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • változatos, izgalmas munka
  • fiatal, dinamikus csapat
  • versenyképes fizetés

Munkakezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Nyíregyháza vagy Miskolc a nyertes pályázó lakóhelye szerint

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő