www.cvonline.hu

Utazásszervező

  • A hirdetés 847 napja lejárt

Feladatok

  • Teljeskörű utazásszervezési feladatok ellátása: repülőjegy-, szállásfoglalás, autóbérlés
  • Utazási költségek elszámolása, bizonylatok előkészítése a könyvelési osztály részére
  • Utazási költségekre vonatkozó statisztikák összeállítása
  • Házipénztár kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Több éves hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magasszintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)

Személyiség

  • Precíz, gyors és lelkiismeretes munkavégzés
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
  • Fiatal csapat, kellemes munkahelyi légkör
Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol