www.cvonline.hu
Utazásszervező gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 866161
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A munkavállalók utazásszervezésében való támogatás
  • Elszámolások előkészítése
  • Repülőjegy és hotel számlák feldolgozásához szükséges előkészületek elvégzése
  • Repülőjegy-vásárlásban, hotelfoglalásban való asszisztencia

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (előny: gazdasági területen)
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Min. 32 óra/hét rendelkezésre állás

Előny

  • Német nyelvtudás
  • 40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Rugalmas, tervezhető munkaidő, lehetőség részmunkaidős munkavégzésre
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése)
  • Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81975

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió