www.cvonline.hu
Utazási ügyintéző Komárom (Referenciaszám: PJ3543)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.06.04.
Hirdetés azonosító: 926287
lejárt

Több mint 20 éve működő, neves utazási irodába keresünk kollégát az alábbi pozícióba

UTAZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:
- Az utazási iroda ügyfeleinek magas színvonalú, teljes körű kiszolgálása
- Egyénre szabott utak megszervezése
-Utazási tanácsadás nyújtása

Elvárások:
- Minimum OKJ szakirányú idegenforgalmi végzettség
- Utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat
- Megbízhatóság
- Fegyelmezettség
- Önállóság

Előny:
- Szakirányú főiskolai végzettség
- Német és/vagy angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
- Komárom

Kérjük, csatolva küldje el részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.