Céges turisztikai szolgáltatásokra szakosodott partnerünk számára keresünk munkatársat

UTAZÁSI TANÁCSADÓ

(HF 12-8420)

pozícióba.

Feladat

  • E-mailen és telefonon beérkező utazási igények feldolgozása,
  • Utazáshoz kapcsolódó szolgáltatások foglalása,
  • Utazások (repülőjegy, szállás stb.) szervezése,
  • Számlázás, adminisztrációs feladatok.

Elvárások

  • Üzleti utazásszervezésben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Amadeus / Galileo rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • Kulturált munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat,
  • Versenyképes, teljesítményorientált (magas alapbér) kompenzációs csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8420”-os referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése