www.cvonline.hu
Utazás szervező – INTS/14/70

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyfelünkhöz keresünk

Utazás szervező

munkatársat.

Feladatok:

  • Utazások megtervezése kollégák / partnerek részére
  • Utazó kollégáknak és céges partnereknek repülőjegy vétele
  • Szállások foglalása
  • Autóbérlés
  • Adatrögzítés vállalat irányítási rendszerben
  • Segítségnyújtás a kollégáknak ad hoc jelleggel

Elvárások:

  • Minimum főiskolai végzettség
  • Utazási irodánál szerzett legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • IATA vizsga
  • Folyékony angol nyelvtudás és bármilyen más idegen nyelv közép szintű ismerete
  • Magas szintű MS Office használat (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Stressz tűrő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapesttől kb. 20 km délre

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyintéző, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Utazásszervező
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő