www.cvonline.hu

Utasszámlálási tevékenység szegedi buszjáraton

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.28.
Hirdetés azonosító: 1054024
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Utasszámlálási tevékenység végzése meghatározott járatokon
  • A számlálási adatokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív/passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 3 műszak vállalása

Munkaidő: 2016. június 6-12. között 8.00-19.30 között az alábbi beosztásokban: 8.00-13.30, 13.30-19.30

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 639 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!