www.cvonline.hu
  Utaskiszolgáló
BUDPORT Handling Kft.
Frissítve : 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.13.
Hirdetés azonosító: 967257
lejárt

„utaskiszolgálási” területre munkatársakat keres

A BUDPORT Handling Kft. „utaskiszolgálási” területre keres azonnali belépéssel munkatársakat, akik egy dinamikusan fejlõdõ innovatív csapat tagjaként szeretnének részt venni a légi utasok földi kiszolgálásában.

Feladatkör:
• Utasok beszállókártyáinak és poggyászainak ellenõrzése az utasfelvétel (check-in) és a beszállítás (boarding) folyamatában
• Utiokmányok, vízumok ellenõrzése a beutazási feltételek alapján
• Utasfelvétel, poggyászfelvétel, beszállítás
• Poggyászdíjakkal kapcsolatos tranzakciók lebonyolítása, foglalási rendszerben való rögzítése, légitársasági
többletszolgáltatások repülõtéri értékesítése
• Kapcsolattartás a légijáratokat kiszolgáló különbözõ szervezeti egységekkel

A munkakör betöltéséhez szükséges alapfeltételek:
• Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
• Angol nyelv középfokú ismerete (aktív nyelvtudás szükséges)
• Büntetlen elõélet

A munkakör betöltéséhez szükséges egyéb feltételek:
• Jó kommunikációs és koordinációs készség
• Ügyfélközpontúság
• Képesség az önálló, illetve a csapatban való munkavégzésre
• Kiváló stressztûrõ és problémamegoldó képesség
• Precíz munkavégzés, terhelhetõség
• Ápolt megjelenés
• Felhasználói szintû Microsoft Office ismeretek

Ami a felvételi döntésnél elõnyt jelent:
• utaskiszolgálás területén használatos rendszerek ismerete (SITA, Amadeus Altea, Natvitaire, Sabre, további rendszerek)
• utaskiszolgálás területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit biztosítunk:
• versenyképes jövedelem
• dinamikusan fejlõdõ nemzetközi környezet
• szakmai képzések
• elõrelépési lehetõség
• a munkavégzéshez szükséges egyenruha

Munkavégzés helye:
Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülõtér
Fényképpel ellátott önéletrajzokat “PAX” pozíciókód feltüntetésével a lenti email címre várjuk.

Kategória
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Pest