www.cvonline.hu

Utaskiszolgálási ügyintézõ (check-in agent)

  • A hirdetés 896 napja lejárt

Ügyfélkapcsolati munka egy nemzetközi légi társaságnál!

Feladatok:

- ügyfélszolgálat

- telefonos segítségnyújtás

- ügyféladat kezelés

- foglalások készítése

- tájékoztatás

Követelmények:

- 18. életévet betöltött

- Nappali tagozatos diák jogviszony

- Angol, német, olasz, francia, spanyol, román, bolgár, szerb vagy macedón nyelv bármelyikén beszélő diákokat keresünk (középfokú nyelvtudás)

- hosszú távú elkötelezettség, heti minimum 20 óra munkaidő, rugalmasan

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol