www.cvonline.hu

Utaskiszolgálási munkatárs

  • A hirdetés 388 napja lejárt

BUDPORT Handling Kft.
„utaskiszolgálási” területre munkatársakat keres

A BUDPORT Handling Kft. „utaskiszolgálási” területre keres azonnali belépéssel munkatársakat, akik egy dinamikusan
fejlõdõ innovatív csapat tagjaként szeretnének részt venni a légi utasok földi kiszolgálásában.

Feladatkör:

  • Utasok beszállókártyáinak és poggyászainak ellenõrzése az utasfelvétel (check-in) és a beszállítás (boarding) folyamatában
  • Utiokmányok, vízumok ellenõrzése a beutazási feltételek alapján
  • Utasfelvétel, poggyászfelvétel, beszállítás
  • Poggyászdíjakkal kapcsolatos tranzakciók lebonyolítása, foglalási rendszerben való rögzítése, légitársasági
  • többletszolgáltatások repülõtéri értékesítése
  • Kapcsolattartás a légijáratokat kiszolgáló különbözõ szervezeti egységekkel

A munkakör betöltéséhez szükséges alapfeltételek:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Angol nyelv középfokú ismerete (aktív nyelvtudás szükséges)
  • Büntetlen elõélet

A munkakör betöltéséhez szükséges egyéb feltételek:

  • Jó kommunikációs és koordinációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Képesség az önálló, illetve a csapatban való munkavégzésre
  • Kiváló stressztûrõ és problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés, terhelhetõség
  • Ápolt megjelenés
  • Felhasználói szintû Microsoft Office ismeretek

Ami a felvételi döntésnél elõnyt jelent:

  • utaskiszolgálás területén használatos rendszerek ismerete (SITA, Amadeus Altea, Natvitaire, Sabre, további rendszerek)
  • utaskiszolgálás területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikusan fejlõdõ nemzetközi környezet
  • szakmai képzések
  • elõrelépési lehetõség
  • a munkavégzéshez szükséges egyenruha

Munkavégzés helye:
Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülõtér

Fényképpel ellátott önéletrajzokat “PAX” pozíciókód feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol