www.cvonline.hu

Utasforgalmi Asszisztens (napi 6 órás, részmunkaidő)

  • A hirdetés 397 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

Utasforgalmi Asszisztens

(napi 6 órás, részmunkaidő)

munkakörbe.

Munkakör célja:

Utasok számára repülőtéri információk szolgáltatása valamint az utasforgalmi, kereskedelmi és biztonsági tevékenység támogatása a földi oldalon.

Felelősségi kör:

  • Informálja az utasokat a földi oldalon, a jegykezelés előtti területen, kapacitálja őket a mielőbbi jegykezelésre illetve tájékoztatást nyújt azok részére, akik mindössze kézipoggyásszal utaznak, hogy ne álljanak sorba.
  • Segíti az utasokat a tájékozódásban, probléma esetén pedig az illetékes területre, illetve illetékes vezetőhöz irányítja őket.
  • Népszerűsíti a CUSS kioszk használatát, információt ad annak használatáról.
  • Kapacitálja az utasokat a biztonsági vizsgálaton mielőbbi áthaladásra, hogy azok minél előbb elérhessék a terminál kereskedelmi területeit.
  • Népszerűsíti a fast track voucher használatát.
  • Járatinformációt ad (tablet gép segítségével) FIDSMON.
  • Promótálja a tranzit területen elérhető vendéglátóipari egységeket, üzleteket.
  • Felvilágosítást nyújt a reptéren elérhető szolgáltatásokról, azok helyéről, elérhetőségi módjáról.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás, más nyelv(ek) ismerete előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megnyerő, bizalomkeltő modor
  • Átlagon felüli problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Határozott, proaktív, bátorító, viselkedés
  • Magas stressz tűrő képesség, nagyfokú munkabírás
  • Kifogástalan megjelenés

Munkavégzés helye:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel - a pozíció megjelölésével - a lenti e-mail címre várjuk.

Link megjelenítése

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő