www.cvonline.hu

Utasellátó szolgáltatási diszpécser

  • A hirdetés 565 napja lejárt

 MÁV-START VASÚTI SZEMÉLYSZÁLLÍTÓ Zrt.

1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Webcím: Link megjelenítése

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

munkakör betöltésére.

Az Utasellátó szolgáltatási diszpécser feladatai:

  • Ellenőrzi az Utasellátó Központra érvényes technológiák, készletek megfelelőségét (logisztikai, előfűtési, tisztítási, ágyazási, kiszerelési, eszköz- és áru feltöltési, hűtési lánc, szakosított tárolás, stb.) és betartását az induló járatokon indulás előtt, szükség esetén intézkedik az azokban foglaltaknak a járat indulásáig történő végrehajtásáról a szolgáltatás megfelelő színvonalának biztosítása céljából.
  • Felméri a kocsi és felszerelésének működőképes állapotát, a biztonsági zárak, plombák állapotát, hiányosság esetén értesíti a diszpécsert, az Utasellátó Központ műszaki szakterületét és a raktárait az azonnali intézkedés megtétele érdekében.
  • Figyelemmel kíséri a kocsik előkészítését a szükséges koordináció, operatív intézkedések megtétele céljából. A kocsikra feladott és a kocsin lévő készleteket ellenőrzi mennyiségi és minőségi (szavatosság) szempontból, valamint ellenőrzi az ágyazás, a terítés megfelelőségét, eltérés esetén kezdeményezi az eltérés okának feltárását, intézkedik a hiányzó készletek azonnali pótlásáról, a hibák kijavításáról annak érdekében, hogy a járat indulására a hiányosságok megszüntetésre kerüljenek.
  • Az Utasellátó Központ utazószemélyzetének induláskor a vonatnál szúrópróba szerint ellenőrzi az úti okmányok meglétét, érvényességét, az öltözetet, a szolgálatképes állapotot, a szolgálat ellátásához előírt felszerelések (kocsikulcs, UV lámpa, pénztárgép, számlatömb, vásárlók könyve, stb.) meglétét.
  • Az indulásig el nem hárított hiányosságokat írásban rögzíti és ezekről tájékoztatja a felettesét és a diszpécsert, valamint a műszaki és raktári szakterületeket.
  • Vagyonvédelmi esemény (pl. kocsifeltörés) bekövetkeztekor részt vesz az eset  feltárásában, dokumentálásában, az esemény ügyintézésében.
  • Szükség esetén a hatályos rendelkezés alapján elkészíti az érkező járatokról lekerülő áruk, felszerelések selejtezési és kártérítési jegyzőkönyvét, közreműködik az étel-ital áru megsemmisítésében.
  • Meghatározott rend szerint részt vesz a járatok rovancsolásában.

Követelmények:

  • érettségi
  • szakirányú felsőfokú szakképesítés (beszerzési, logisztikai, vagy vasúti)
  • HACCP ismeretek, áruismeret, árukezelési és tárolási ismeretek
  • tisztítási technológia vonatkozó fejezeteinek ismerete
  • utasellátó célú kocsik műszaki alapismeretei
  • állomási helyismeret (Bp.-Keleti, Bp.-Déli)
  • a feladat ellátásához szükséges szabályozások, előírások ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Gyakorlat: 3-5 év szakmai gyakorlat vasúti, vagy vendéglátási területen

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: MÁV-START Zrt. Utasellátó Központ Budapest Keleti pu.

Jelentkezési határidő: 2015. január 03. napjáig

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával az alábbi email címen.

MÁV-START Humánerőforrás Menedzsment Szervezet Budapest, Kerepesi út. 6. III.em.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő