www.cvonline.hu

Utasellátó műszaki előadó – Budapest

  • A hirdetés 252 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Utasellátó műszaki előadó

Helység
Budapest

Terület
Utasellátó Budapest

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV-START Zrt. vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • ellátja az Utasellátó célú kocsik műszaki ellenőrzését, a javítási munkáinak megrendelését, a kisorozott kocsik pótlásának kijelölését
  • az Utasellátó Központ által üzemeltetett kocsik üzem-/üzletbiztonsági és műszaki hiányossága esetén intézkedik azok mielőbbi megszüntetése érdekében
  • végzi a menetrendváltás, illetve erősítő kocsik, különkocsik műszaki felkészítését
  • vezeti az előírt nyilvántartásokat, elkészíti a jelentéseket, műszaki és tisztasági szempontból kijelöli a járműveket kocsicserére
  • esetenként részt vesz a targoncavezetői tevékenységhez kapcsolódó feladatokban (targoncavezetői vizsga megléte esetén azt vezeti, ennek hiányában csak a rakodásba segít be)

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (műszaki jellegű képzettség (villamossági, vasúti járműszerelői)
  • targoncavezetői képesítés (csak targoncavezetés esetén: elektromos síkplatós, vezető-üléses targonca 5 t-ig)
  • minimum 3 év szakmai (karbantartási, járműszerelői) gyakorlat

2016.07.20.

Bővebb felvilágosítást ad Hamarné Garai Gizella 06-1/511-22-61

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő