www.cvonline.hu

Utasellátó, étkezőkocsi ellenőr

  • A hirdetés 739 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. Utasellátó Központ munkatársat keres

pozícióba

Az Utasellátó, étkezőkocsi ellenőr főbb feladatai:

  • Ellenőrzi a MÁV-START Zrt. Utasellátó Központ és Étkezőkocsi Üzemeltetés induló és érkező járatainak (háló-, fekvőhelyes, komfort- és étkezőkocsik) készletét, az előírásoknak megfelelő áru- és eszközfelhasználás biztosítása érdekében,
  • További ellenőrzéseket tart az étel-ital és vegyi áru és felszerelési raktárak készletében a minőségi, szavatossági és mennyiségi követelmények figyelembe vételével,
  • Ellenőrzést végez bel- és külföldön az Utasellátó Központ és az Étkezőkocsi Üzemeltetés járatain mind az áru, a felszerelés, a pénztárgéphasználat, a HACCP és egyéb vonatkozó belső előírások, utasítások betartása tekintetében a színvonalas szolgáltatás biztosítása céljából,
  • Jelentéseket készít az ellenőrzések adatairól és eredményeiről, javaslatokat tesz az ellenőrzés során tapasztaltak alapján az Utasellátó központvezető és Étkezőkocsi Üzemeltetés vezető felé a hatékonyabb munkavégzés, illetve a szolgáltatás minőségének folyamatos fenntartása, illetve javítása érdekében,
  • Szakmai tanácsadást és támogatást nyújt az ellenőrzések folyamán mind a telephelyi, mind az utazó személyzet eredményesebb és hatékonyabb munkavégzése érdekében,
  • Fedélzeti ellenőrzések alkalmával vizsgálja a háló-, fekvőhelyes, valamint a komfortkocsik utaslétszám egyezőségét, a kezelt jegyek mennyiségi és minőségi megfelelőségét

Munkakör betöltéséhez szükséges tudás, ismeretek:

  • érettségi (előny gazdasági, vendéglátói, kereskedelmi területen szerzett végzettség)
  • felsőfokú szakirányú szakképesítés (vasúti, vendéglátói vagy kereskedelmi területen)
  • német és/vagy angol nyelvismeret kommunikációs szintű ismerete
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • vasúti ismeretek, leltározási ismeretek, áruismeret
  • HACCP ismerete

Munkakör betöltéséhez szükséges gyakorlat:

  • minimum 5 év szakmai gyakorlat
  • minimum 1 év vendéglátóipari tapasztalat
  • ellenőrzési vagy jegyértékesítési területen szerzett tapasztalat előny

Jelentkezési határidő: 2015. január 15.

Munkavégzés helye:
Utasellátó Központ és Étkezőkocsi Üzemeltetés budapesti telephelye, valamint az Utasellátó Központ és Étkezőkocsi Üzemeltetés járatainak fedélzete

Jelentkezés szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címen lehetséges.

Bővebb felvilágosítást ad: Furuglyás István

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő