www.cvonline.hu

UTASBIZTOSÍTÁSI KÁRSZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Mapfre Asistencia S.A. Magyarországi Fióktelepe

munkatársat keres budapesti központjába.

Feladatok:

  • utasbiztosítási kárigények elbírálása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 5 éves utasbiztosítás terén szerzett szakmai tapasztalat
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség szóban és írásban
  • önálló és pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • mobilitás, rugalmasság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előny:

  • rugalmas munkaidő
  • egyedi jövedelem

Amit kínálunk:

  • megbízási jogviszony

Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Kérjük a tárgy mezőben tüntesse fel a pozíció megnevezését: "Kárszakértő".

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó