www.cvonline.hu

Utasbiztonsági ellenőr - RÉSZMUNKAIDŐ

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.05.09.

Pozíció leírása / Job description

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Társalgási szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren?
Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk részmunkaidős utasbiztonsági ellenőrnek!

Feladatok:

- A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
- A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
- Folyamatos munkarendben történő munkavégzés

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Folyamatos munkarend vállalása napi 4 órában
- Rugalmasság az egy hónapra előre kiadott fix munkabeosztást illetően
- Büntetlen előélet
- Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
- Kiváló figyelem-koncentrációs, együttműködési és kommunikációs készség
- Kedves, nyitott személyiség
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Folyamatos képzések
- Hivatalosan és a jogszabályoknak megfelelően bejelentett munkahely és munkakörülmények

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória -
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -