www.cvonline.hu

Utasbiztonsági ellenőr - RÉSZMUNKAIDŐ

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.05.02.
Hirdetés azonosító: 799618

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Társalgási szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren?
Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk részmunkaidős utasbiztonsági ellenőrnek!

Feladatok:

- A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
- A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
- Folyamatos munkarendben történő munkavégzés

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Folyamatos munkarend vállalása napi 4 órában
- Büntetlen előélet
- Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
- Kiváló figyelem-koncentrációs, együttműködési és kommunikációs készség
- Kedves, nyitott személyiség
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Folyamatos képzések
- Hivatalosan és a jogszabályoknak megfelelően bejelentett munkahely és munkakörülmények

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Budapest