www.cvonline.hu

Utasbiztonsági ellenőr - RÉSZMUNKAIDŐ

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.03.22.
Hirdetés azonosító: 760048

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
- A biztonsági területre és légiközlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása röntgengép, mágneskapu és egyéb technikák segítségével
- Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése
- Szolgálati feladatok elvégzése során együttműködés a fegyveres biztonsági őrrel
- Három műszakos és három havi munkaidő keretben történő munkavégzés

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás, egyéb európai nyelv ismerete előny
- Akár több műszakos munkarend vállalása
- Hajnali vagy késő délutáni munkavégés, napi 4 órában
- Büntetlen előélet
- Pontos és precíz munkavégzés
- Kiváló figyelem-koncentrációs, együttműködési és kommunikációs készség
- Az első hónapban fizettet tréningen vesznek részt az új kollégák. A munkához a tréninget lezáró sikeres szakmai vizsga megszerzése szükséges
- Nagy munkateherbírás
- Stressztűrő képesség
- Kedves, nyitott személyiség
- Udvarias viselkedés
- Megbízhatóság

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Folyamatos képzések
- Hivatalosan és a jogszabályoknak megfelelően bejelentett munkahely és munkakörülmények

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Budapest