www.cvonline.hu

Utasbiztonsági ellenőr - BUDAPEST

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.22.
Hirdetés azonosító: 1073056

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Budapestre költöznél, de nincs rá lehetőséged? Alap szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren?
Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk védelmi ellenőrnek!

Feladatok:

- A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
- A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
- Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Elvárások:

- Érettségi
- Alap szintű angol nyelvtudás
- Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása napi 8 órában
- Büntetlen előélet
- Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
- Kiváló figyelem-koncentrációs, együttműködési és kommunikációs készségek
- Költözési hajlandóság

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Budapesti szállás támogatása
- Folyamatos képzések
- Hivatalosan és a jogszabályoknak megfelelően bejelentett munkahely és munkakörülmények
- munkakezdés előtt 6 hetes tréning

A munkavégzés helyszíne: Budapest Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján