www.cvonline.hu

Úszómesteri tanfolyam munkalehetőséggel

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1028579

 Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Medencetér folyamatos felügyelete
  • Mentési feladatok ellátása
  • Elsősegélynyújtás
  • Folyamatos rend- és tisztaság fenntartása
  • A tanfolyam elvégzése után Borsod megyében garantált elhelyezkedési lehetőséget kínálunk

Elvárások:

  • A munkavállaló vállalja egy 2 hetes úszómesteri tanfolyam elvégzését munkakezdést megelőzően
  • Megbízható személyiség
  • Megfelelő fizikai felkészültség

Munkakezdés ideje:

  • 12 órás munkavégzés, idénymunka április végétől– szeptember végéig

Munkavégzés helye:

  • Mezőkövesd, Eger, Bogács, Miskolc

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre, tárgyban a betölteni kívánt munkakör megnevezésével!