www.cvonline.hu

Úszómester

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Globall Hotel**** Telkiben önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó

 úszómestert

keres főállású, teljes munkaidős foglalkoztatásra. Az állás betöltéséhez szakmai végzettség szükséges.

Elönyt jelenthet:

  • úszómesteri gyakorlat
  • középszintű angol nyelvtudás

Jelentkezni önéletrajzzal a referenciák és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Telki
Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Szauna- / uszodamester

Oxygen Naphegy Kft.

Szauna- / uszodamester Főbb feladatok,munkák: S...
Budapest, Pest, I. kerület

Pizzaszakács

Éden Park Étterem Kft

Ha szeretnél „édeni” munkakörnyezetben dolgozni...
Budapest, Gyál, Pest

Pék - Cukrász

Fehér KFT

Pékségünkbe (Rákóczi sütöde) azonnali belépésse...
Jász-Nagykun-Szolnok