www.cvonline.hu

User Experience Designer

  • A hirdetés 869 napja lejárt

Egyik nemzetközi szoftfejlesztő tanácsadó megbízónk részére keresünk szakembert az alábbi területre:

Feladatok:

  • UX Designerként a felhasználó szemszögéből és az ő igényeit figyelemben tartva kell majd felhasználó-központú megoldásokat tervezned. Egy Scrum csapatban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy szoftverfejlesztőkkel, tesztelőkkel és termékmenedzserekkel kell minden nap együttműködnöd. Feladataid közé tartozik majd például lenyűgöző felületek készítése – általában Adobe Illustrator segítségével. Emellett szerves része lesz munkádnak a kutatás, folyamattervezés és használhatóság szem előtt tartása is.
  • Jelenleg 10 designerünk dolgozik 3 különböző országban. Aktívan együttműködve közösen fejlesztik készségeiket és az olyan eszközeiket is, mint például a perszónák, tervezési útmutatók, irányelvek és a design review.

Elvárások:

  • Egyetemi diplomád van,
  • Folyékonyan beszélsz angolul
  • 3 év munkatapasztalatod van hasonló pozícióban, vagy pályakezdőként diplomádat interakció-tervezés, multimédia-tervezés vagy hasonló szakirányon szerezted,
  • Intelligens vagy és kitűnő absztrakt gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • Képes vagy önállóan és aktívan visszajelzéseket keresni, hiszen gyakran olyan embereket kell meggyőznöd saját véleményedet megvédve, akik nálad régebb óta dolgoznak a vállalatnál

Lokáció Budapest

Kontakt:

Dalma Géczi

E-mail cím megjelenítése

+361/88-33-506

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő