www.cvonline.hu

User Experience Designer

  • A hirdetés 1116 napja lejárt

Akarsz a következő sikeres magyar startupban dolgozni? Nálunk a helyed! Uniós pályázat megvalósításhoz, Debreceni székhelyű startup cég

munkatárs jelentkezését várja.

Feladatok:

  • Mobil és desktop grafikai felületek tervezése és létrehozása UI\UX
  • Mobil és desktop applikációk tesztelésének megtervezése és levezénylése
  • Modellek és navigációs framework, wireframek, mock-upok és prototípusok tervezése és létrehozása

A munkakör betöltésének feltételei, kapcsolódó elvárások:

  • Portfólió az eddigi grafikai munkákról
  • Tapasztalat desktop és app grafikai felületek tervezésében és létrehozásában
  • Természetesen a munkakör ellátásához szükséges grafikai programokat ismerd és jól használd.
  • Fotó és videó készítésben szerzett tapasztalatok előnyt jelentenek

Pályakezdő vagy legalább fél éve fizetett alkalmazásban nem álló jelentkezők pályázatait is várjuk!

Fényképes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a referencia munkákat kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.