www.cvonline.hu

UNIX/Linux rendszermérnök

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1024962
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    UNIX/Linux rendszermérnököt keresünk budapesti piacvezető céghez!

Feladatkör, felelősségek:    • Feladata a presales tevékenységek támogatása mellett a megrendelői oldal architektúra tervezése, megoldások implementációja, valamint szoftver termékek kiemelt támogatása.

• Support feladatok önálló elvégzése

• Projekt és tervezési feladatok

•Tivoli TSM

•AIX

•HPUX

•HP Dataprotector

•VMware

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •IT szerviz szolgáltatásban szerzett tapasztalat

•Folyamatos önálló tudás képzés

•Nagios ismerete

•Szakmai angol nyelvtudás elvárt

•B kategóriás jogosítvány szükséges

•UNIX ismeret (HPUX és/vagy AIX)

•Mentési megoldások, szoftverek támogatói ismerete

•VMware támogatói tudás

•Ügyelet vállalása feltétel

•Szolgáltatói beállítottság

Előnyt jelent:

•MS és Linux támogatói tapasztalat

•Oracle vagy egyéb adatbázis-kezelő ismeretek

•IT Monitoring rendszerek ismerete

•Cisco CCNA/CCNP előny

•Cisco termék ismeret előny

•L2 és L3 alapismeretek: STP, RSTP, VLAN, Trunking, HSRP, VRRP, Static Routing szükségesek

•TCP/IP alapismeretek szükségesek

Nyelvtudás:    Szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Több évtizedes múlttal rendelkező, IT szerviz szolgáltatási üzletágban piacvezető cég budapesti telephelyére keresünk munkatársat.

Amit a megbízónk kínál:

•Versenyképes jövedelem, juttatások

•Szakirányú fejlődési lehetőség

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.