www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 994289
lejárt
Tech People FEJLÉC

 A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Több évtizedes múlttal rendelkező, IT szerviz szolgáltatási üzletágban piacvezető cég budapesti telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe. Minimum 1-2 éves munkatapasztalattal rendelkező, pályázók jelentkezését várjuk. Versenyképes jövedelem, juttatások, szakirányú fejlődési lehetőség biztosított.

       UNIX/LINUX rendszermérnök (E-E01)

Feladatok:

Feladata a megrendelői oldal architektúra tervezése, megoldások implementációja, valamint a presales és a szoftver termékek kiemelt támogatása. Elvárás, hogy a fizikai telepítési és installációs munkákban legyen jártas. Képes kell legyen a support feladatokat önállóan, a projekt  és tervezési feladatokat csapatban megoldani. Ügyelet vállalása feltétel. Szolgáltatói beállítottság és a tapasztalat elvárt.
  • Tivoli TSM
  • AIX
  • HPUX
  • HP Dataprotector
  • VMware

A feladatok betöltéséhez szükséges:
  • IT szerviz szolgáltatásban szerzett tapasztalat
  • Folyamatos önálló tudás képzés
  • Nagios ismerete
  • szakmai angol nyelvtudás elvárt
  • B kategóriás jogosítvány szükséges
  • UNIX ismeret (HPUX és/vagy AIX)
  • Mentési megoldások, szoftverek támogatói ismerete
  • VMware támogatói tudás

Előnyök:
  • MS és Linux támogatói tapasztalat
  • Oracle vagy egyéb adatbázis-kezelő ismeretek
  • IT Monitoring rendszerek ismerete
  • Cisco CCNA/CCNP előny
  • Cisco termék ismeret előny
  • L2 és L3 alapismeretek: STP, RSTP, VLAN, Trunking, HSRP, VRRP, Static Routing szükségesek
  • TCP/IP alapismeretek szükségesek

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, heti 40 óra
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió