www.cvonline.hu

Unix Rendszergazda

  • A hirdetés 1074 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • A cég Unix (AIX és Red Hat) szervereinek karbantartása, üzemeltetése és fejlesztése
  • Harmadik szintű támogatás nyújtása az IT Infrastruktúra csapat tagjaként
  • Problémák megoldása és szoftverfrissítések elvégzése
  • Folyamatos működés biztosítása
  • Biztonsági mentések készítése és fájlok archiválása
Elvárások:
  • AIX és Red Hat szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat nemzetközi környezetben
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős probléma megoldó készség
  • Kiváló kommunikáció, ügyfélközpontúság
Amit kínálunk:
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Normál munkaidő műszakok nélkül
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő