www.cvonline.hu

Unix / Linux alkalmazás üzemeltető

  • A hirdetés 292 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

Unix/Linux alkalmazás üzemeltető

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Unix/Linux alapú rendszerek és az azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása
  • 2nd, Level support feladatok ellátása
  • Események monitorozása, és a felmerülő hibák javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Unix/Linux rendszerek legalább felhasználói szintű ismerete, hálózati alapismeretek
  • Windows Server 2008, 2012 felhasználó szintű ismerete
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • Oracle Weblogic Server, Oracle Application Server, Apache Tomcat, Glassfish szakértő szintű ismerete
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Powershell script gyakorlati tapasztalat
  • Shell script gyakorlati tapasztalat
  • Oracle adatbázis ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. március 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő