www.cvonline.hu
UNIX / Linux Adminisztrátor (Bécs)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.01.
Jelentkezési határidő: 2014.08.04.
Hirdetés azonosító: 819348
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Ügyfelünknek, egy bécsi informatikai szolgáltatónak, keresünk

UNIX / Linux Adminisztrátor

munkakörbe megfelelő szakembert.

Ügyfelünk jelenleg számos szakembert keres UNIX / Linux területre, így az egyes pozíciók pontos feladatkörei, a jelentkezők skilljeihez lesznek majd igazítva, úgyhogy ha szívesen dolgozna ilyen területen, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • IT- Infrastruktúra felépítése és karbantartása (Red Hat Enterprise Linux)
  • Kereső- és információs rendszer karbantartása (Backup- és Mailgateserver)
  • Támogatás a hálózati környezet adminisztrációjában
  • Szerveralkalmazások telepítése és hibakövetése
  • Részvétel a technikai migrációkban

Elvárások

  • Sikeresen lezárt tanulmányok
  • 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • IT infrastruktúrák alapos ismerete, mindenek előtt Unix/Linux
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Angol és vagy német nyelvtudás (ideális esetben mindkettő)

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, egy a szakmai előrelépést támogató környezetben.

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Bécs
  • Kezdés: 2014 nyár/ősz
  • Hossz: hosszútávú

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld