www.cvonline.hu

Unix fejlesztő

  • A hirdetés 510 napja lejárt

          Dinamikusan fejlődő banki, illetve informatikai fejlesztési és üzemeltetési szolgáltatást nyújtó ügyfelünk fejlesztési csapatába keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • Tartalomszolgáltató oldalak rendszereinek fejlesztésében való részvétel,
  • meglévő rendszerek, alkalmazások szerver oldali fejlesztése, karbantartása,
  • új igényeknek megfelelő üzleti megoldások fejlesztése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • 3-4 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • C/C++ programozási nyelv ismerete és abban szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • Unix felhasználói és programozói ismeretek.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • szakmailag felkészült csapat, motiváló munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • komplex, felelősségteljes projektek.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő