www.cvonline.hu
UNIX / AIX szakértő (Referenciaszám: PJ4361)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1026090
Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

UNIX / AIX szakértő

Székesfehérvár

Feladatok:
- Új operációs rendszerek bevezetésének, alkalmazásának és alkalmazás javításának tervezése és installálása
- Rendszer- és szoftver beállítások felügyelete
- Adatok szolgáltatása tesztek tervezéséhez, végrehajtásához
- Biztonsági szintek felépítése és megtartása
- Operációs rendszer és a hozzá kapcsolódó alkalmazások problémáinak felismerése és megoldása
- Rendszerek és programok összehangolása a teljesítmény javítása érdekében
- Az adatbázisok biztonsági mentésének elvégzése
- AIX alkalmazások második és harmadik szintű támogatásának biztosítása
- Változtatások végrehajtása az ügyfél igényeinek megfelelően

Elvárások:
- Legalább középfokú műszaki végzettség
- Középfokú, aktív angol nyelvtudás
- Legalább 2-3 éves tapasztalat AIX rendszer támogatás területén
- Csapatjátékos hozzáállás

Előny:
- AIX rendszerismeret és tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus, nemzetközi csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
Utazási sportolási támogatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben az azonosító megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése