www.cvonline.hu

Univerzális tanácsadó / Tatabánya

  • A hirdetés 1007 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye:    Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Főbb feladatok:

  • lakossági és KKV banki tranzakciók lebonyolítása
  • lakossági és KKV banki termékek (befektetés, hitel, biztosítás, kkv) értékesítése
  • keresztértékesítés
  • pénzkezelési tevékenység
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfél-reklamációk kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség / FEBI
  • értékesítői attitűd
  • kapcsolatépítés
  • meggyőző kommunikácó
  • kezdeményezőkészség, vállalkozó szellem
  • csapatmunka

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Előnyt jelent:

  • lakossági illetve befektetési termékek értékesítése terén szerzett tapasztalat
  • angol/német nyelv társalgási szintű ismerete

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő