www.cvonline.hu

Univerzális fióki értékesítés-támogatási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1120574
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi  vállalat részére keresünk Kaposvárra diák munkavállalót, lakossági és kisvállalkozói ügyfélkörnek történő termékek- és szolgáltatás értékesítés támogatására az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása
  • Proaktív termék- és szolgáltatás értékesítéssel, az ügyfélkör bővítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton nívós gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Heti minimum 20 órás munkavégzés vállalása
  • Legalább fél éves gyakorlati idő vállalása
  • Nyitott személyiség
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód
  • Komplex folyamatok átlátásának képessége
  • Meggyőző kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Bank kultúrájához való alkalmazkodás

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munka környezet
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bruttó 926 Ft órabér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlati idő igazolása

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.