www.cvonline.hu

UNITMANAGER (Budapest)

  • A hirdetés 398 napja lejárt

 Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

UNITMANAGER

Feladatok:

  • közreműködés egy lakossági területen működő, értékesítési csapat kiépítésében és irányításában,
  • vállalkozói szemléletű, motiváción alapuló vezetés,
  • a hozzá tartozó értékesítők folyamatos fejlesztése,

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • jó csapat, kiváló munkakörülmények
  • szakmai fejlődés
  • korrekt elszámolás

Jelölt profil:

  • dinamikus, környezetét motiválni képes, sikerorientált személyiség,
  • kiemelkedő kommunikációs és meggyőző készség,
  • csapatvezetésében szerzett tapasztalat,
  • szakmai igényesség
  • lojalitás
  • alkalmazkodó képesség egy multinacionális cég működéséhez
  • saját értékesítési tapasztalat
  • egyetemi vagy főiskolai végzettség, angol és német nyelvismeret előnyt jelent,
  • saját vállalkozás

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel,kérjük hogy szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk.

Jelentkezni az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő