www.cvonline.hu

Unit Manager

Feladatok:

  • értékesítési csoport fejlesztése és vezetése
  • pénzügyi tanácsadó kollégák irányítása és motiválása
  • új tanácsadók mentorálása
  • értékesítési, állományápolási és létszámtervek megvalósítása

Elvárások:

  • életbiztosítási és/vagy befektetési területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • több éves vezetői tapasztalat
  • kiváló mentorálási készség
  • siker és eredményorientált szemléletmód
  • rendszerben gondolkodó, dinamikus, célorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség (kezdeti támogatás, teljesítményarányos jövedelem)
  • stabil, igényes, professzionális vállalati környezet
  • nemzetközi képzési rendszer

Munkavégzés helye: Szombathely

Fényképes önéletrajzokat a megadott  e-mail címre várjuk.