www.cvonline.hu

Unit manager

  • A hirdetés 269 napja lejárt

Gyorsan növekvő vállalkozásunk olyan szakembereket keres, akik szeretnének egy fiatalos és dinamikus csapat tagjai lenni, nyitottak, érdeklik a kihívások, tettre készek, valamint határozottságukkal és kitartásukkal kitűnnek a többiek közül.

Ha a fentiek alapján magadra ismertél és hiszel benne, hogy egy sikerorientált, fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosító cégnél megállod a helyed, akkor Te vagy a mi emberünk!

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát  "Unit Manager" pozíció megjelölésével a lenti email címre!

Főbb feladatok:

  • Csapatépítés és irányítás,
  • Meglévő munkatársak szakmai támogatása, mentortárgyalások,
  • Csapatcélok és egyéni célok tervezése és megvalósítása,
  • Szakmai fejlesztés: képzések és tréningek tartása,
  • Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 1 év pénzügyi piacon szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Vállalkozó szellemű, eredményorientált szemlélet
  • Következetesség és követhető példamutatás a munkában
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Tervezhető és ösztönző jövedelem
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben
  • Magas színvonalú vezetői fejlesztés
  • Karrierépítési, előrelépési lehetőség
  • Motiváló szakmai környezet