www.cvonline.hu

Unit manager

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Gyorsan növekvő ügynökségünk olyan szakembereket keres, akik szeretnének egy fiatalos és dinamikus csapat tagjai lenni, nyitottak, érdeklik a kihívások, tettre készek, valamint határozottságukkal és kitartásukkal kitűnnek a többiek közül.

Ha a fentiek alapján magadra ismertél és hiszel benne, hogy egy sikerorientált, fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosító cégnél megállod a helyed, akkor Te vagy a mi emberünk! Most Unit Managerként léphetsz csapatunkba!

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát  "Unit Manager" pozíció megjelölésével a lenti email címre!

Főbb feladatok:

  • Értékesítési csapat felépítése és irányítása,
  • Értékesítők teljes körű szakmai támogatása, mentortárgyalások,
  • Csapatcélok és egyéni célok tervezése és megvalósítása,
  • Szakmai fejlesztés: képzések és tréningek tartása,
  • Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 1 év pénzügyi piacon szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Vállalkozó szellemű, eredményorientált szemlélet
  • Következetesség és követhető példamutatás a munkában
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Tervezhető és ösztönző jövedelem
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben
  • Magas színvonalú vezetői fejlesztés
  • Karrierépítési, előrelépési lehetőség
  • Motiváló szakmai környezet

Helyek Komárom-Esztergom
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő