www.cvonline.hu

Unit manager (értékesítés szervező)

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Az NN Biztosító Zrt. Csongrád megyei irodájába keresünk

 2 fő Unit manager (értékesítés szervező)

pályázót

Az életbiztosítás bizalmi termék, ezért az NN-nél hiszünk abban, hogy a személyes tanácsadás a legsikeresebb értékesítési forma. Meggyőződésünk, hogy csak akkor tudunk testreszabott megoldásokat javasolni, ha ismerjük ügyfeleink céljait, kihívásait és pénzügyi helyzetét.

Értékesítés Szervezőként az értékesítési hálózat tevékenységének hatékony szervezésével és fejlesztésével Ön jelentős mértékben hozzájárulhat ahhoz, hogy csongrádi irodánk minél több felkészült és kiváló gyakorlati tudással rendelkező biztosítási tanácsadóval büszkélkedhessen. Így Ön közreműködhet abban, hogy még több család teremtse meg pénzügyi biztonságát és kerüljön életbiztosítási védelem alá.

Az NN értékesítési hálózatához tartozni elismerést, megbecsülést, társadalmi rangot is jelent.

Társaságunk számít Önre is!

Az NN gondoskodik arról, hogy magas szakmai ismereteket biztosító, színvonalas képzéseken tudja elsajátítani a szakmát. Unit managerként szüksége lesz gyakorlati tudásra. Ennek megszerzésében támogatni fogjuk, így Ön sikeresen beindíthatja és fejlesztheti vállalkozását.

Feladatok az első 6 hónapos felkészítő időszak alatt:

  • Az ügyfelek igényeinek felmérése, egyénre szabott pénzügyi megoldás kiválasztása;
  • Termékoktatásokon és szakmai tréningeken történő részvétel;
  • Új biztosítási tanácsadók toborzása és kiválasztása.

Feladatok a későbbiekben:

  • Új biztosítási tanácsadók toborzása és kiválasztása;
  • Biztosítási tanácsadók szakmai fejlesztése;
  • Biztosítási tanácsadók értékesítési tevékenységének motivációja és koordinációja, minőség biztosítása;
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolásának koordinációja és minőség biztosítása az ügyfél hosszú távú személyes és pénzügyi céljainak megvalósulása érdekében;
  • Szakmai támogatás a biztosítási tanácsadók éves és negyedéves üzleti tervének megvalósításában;
  • Heti adminisztrációs jelentések készítése.

Kiegészítő információk:

  • A tevékenység ellátása megbízási jogviszony keretében történik.

Ami nekünk számít:

  • Középfokú végzettség;
  • Minimum 1 év pénzügyi termékek értékesítésében szerzett sikeres tapasztalat;
  • Vezetőként szerzett tapasztalat;
  • Vállalkozó szellem és önállóság;
  • Üzleti szemlélet és eredményorientáltság;
  • Kiváló kommunikációs képesség és magabiztosság;
  • Nyitottság, empátia és lojalitás;
  • Ambíció és agilitás;
  • Csapatépítő képesség;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • Jogosítvány és rendelkezésre álló gépkocsi.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Több éves, sikeres biztosítás-értékesítési tapasztalat;

Ami Önnek számít:

  • teljesítmény- és értékalapú díjazási rendszer;
  • színvonalas irodai környezet;
  • magas színvonalú szakmai képzések;
  • folyamatos szakmai támogatás;
  • piacvezető, innovatív pénzügyi termékek.

Jelentkezzen hozzánk az alábbi elérhetőségeken:

Kérjük, hogy fényképes bemutatkozó anyagát „Unit manager Csongrád megye” jeligére az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Csongrád
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó