www.cvonline.hu

UNICEF kommunikációs képviselő

  • A hirdetés 5 napja lejárt

40 fő mindennapi hőst keresünk!  Jót teszel és jól leszel!

Az UNICEF Magyar Bizottság fiatalos csapatába kommunikációs képviselő munkatársat keres, aki munkájával a világ legrászorultabb gyerekein segít.
TÉGED KERESÜNK, HA jól és bátran kommunikálsz, szeretsz csapatban dolgozni, talpraesett vagy és elkötelezett szervezetünk céljai iránt. Munkáddal segíthetsz az UNICEF számára rendszeres adományozókat toborozni, akiknek köszönhetően világszerte biztosítjuk a nehéz sorsú gyerekek ellátását és fejlődését.

Főbb feladatok

A kommunikátorok bevásárlóközpontokban és köztereken szólítják meg a járókelőket és tájékoztatják Őket aktuális programjainkról, kampányainkról és ha érdeklődést tapasztalnak, felkérik Őket rendszeres adományozói programunkban való részvételre. Segíti az adományozáshoz szükséges regisztrációt és tájékoztatja az adományozókat.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, motivált munkavégzés
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munka
  • Jó szervező készség
  • Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem szükséges

Amit kínálunk:

  • Kifejezetten versenyképes fizetés
  • Fix bér és jutalékrendszer
  • Folyamatos továbbképzés
  • Fiatalos csapat
  • Értékesítési tréningek
  • Kommunikációs tréningek
  • VR technológia használata
  • 6 hónap után kommunikációs bizonyítvány átadása

Munkaidő:
Teljes- és részmunkaidő is lehetséges.

Helyszínek: Jelenleg csak Budapesten.

Amennyiben szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy igazán jó ügyért tenni, akkor az alábbi e-mail címre küldd el önéletrajzodat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő