www.cvonline.hu

UNICEF adománygyűjtési munkatárs

  • A hirdetés 933 napja lejárt

Az UNICEF Magyar Bizottsága főállású és diák adománygyűjtési munkatársat keres.

Te vagy az emberünk, ha jól és bátran kommunikálsz, szeretsz csapatban dolgozni, talpraesett vagy és fontos számodra a gyermekek jóléte. Munkáddal segíthetsz az UNICEF számára rendszeres adományozókat toborozni, akiknek köszönhetően világszerte biztosíthatjuk a nehéz sorsú gyerekek ellátását és fejlődését.

Főbb feladatok:

  • Az adománygyűjtők köztereken és bevásárlóközpontokban szólítják meg a járókelőket, tájékoztatják programjainkról, és ha érdeklődés tapasztalnak, felkérik rendszeres adományozói programunkban való részvételre.
  • Kitölti az adományozáshoz szükséges dokumentumokat.
  • Tájékoztatja az adományozókat

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Tapasztalat az értékesítésben vagy adománygyűjtésben előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fix bér és jutalékrendszer
  • Folyamatos továbbképzés
  • Fantasztikus közösség

Munkaidő:

Teljes és részmunkaidő

Helyszínek:

Jelenleg csak Budapesten.

Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy jó ügyért tenni, akkor jelentkezz az alábbi e-mailcímen, ahova küldd el életrajzodat.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Alapítvány / Non-profit
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő