www.cvonline.hu

UNICEF adománygyűjtési munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UNICEF Magyar Bizottsága fő- és részmunkaidőben adománygyűjtési munkatársat keres. Diákmunka lehetséges.

Te vagy az emberünk, ha jól és bátran kommunikálsz, szeretsz csapatban dolgozni, talpraesett vagy és fontos számodra a gyermekek jóléte. Munkáddal segíthetsz az UNICEF számára rendszeres adományozókat toborozni, akiknek köszönhetően világszerte biztosíthatjuk a nehéz sorsú gyerekek ellátását és fejlődését.

Főbb feladatok

  • Az adománygyűjtők bevásárlóközpontokban adnak felvilágosítást és tájékoztatják az érdeklődőket programjainkról
  • Felkérik rendszeres adományozói programunkban való részvételre
  • Kitöltik az adományozáshoz szükséges dokumentumokat
  • Tájékoztatják az adományozókat

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Tapasztalat az értékesítésben vagy adománygyűjtésben előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Nagyszerű munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Fix bér és jutalékrendszer
  • Folyamatos továbbképzés
  • Fantasztikus közösség

Munkaidő:

Teljes és részmunkaidő

Helyszínek:

Jelenleg csak Budapesten.

Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy jó ügyért tenni, akkor jelentkezz az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Alapítvány / Non-profit, Asszisztencia / Adminisztráció, Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest