Ukrán/Orosz Értékesítés támogató és ügyfélkapcsolati képviselő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.08.
Jelentkezési határidő: 2015.08.09.
Hirdetés azonosító: 944492
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi, olasz gyökerekkel rendelkező Partnercégünk régiós központjába keresünk új kollégát

Értékesítés támogató és ügyfélkapcsolati képviselő pozícióba.

A munkakörhöz tartozó legfőbb feladatok:
- Az értékesítők és a belső értékesítési vezető munkájának szakmai támogatása
- Ajánlatok, rendelések,beszerzések kezelése, számlázás és ezek nyomonkövetése, reklamáció és kintlévőségkezelés
- Kapcsolattartás a meglévő és leendő ügyfelekkel valamint az anyavállalat és testvérvállalatok kereskedelmi részlegeivel
- Export ügyintézési feladatok

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (ideális esetben kereskedelmi/műszaki irány)
- 1-3 éves tapasztalat vállalati kereskedelmi, értékesítést támogató munkakörben
- Magyar és ukrán/orosz nyelv anyanyelvi szintű ismerete és aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
- Nyugodt, megfontolt, szakmai alázattal rendelkező személyiség és nyitottság a további fejlődésre

A vállalat a kiválasztott új kolléga számára a következőket kínálja:
- kellemes, családias, egyben nemzetközi munkakörnyezet
- támogató légkör és érdemi, komplex szakmai feladatok

A munkavégzés helye: TÖRÖKBÁLINT